sobota, 13 stycznia 2024

Charytatywny Bieg Narciarski dla Milenki

 

         „W życiu nie liczy się ilość kroków które robisz ani ilość  butów w których chodzisz, ale ślady, które zostawisz w sercach innych”…..

        To co najgorsze, kolejne operacje, oddziały intensywnej terapii, oddziały neurochirurgii,  chemie dziewczynka wydaje się mieć już za sobą. Życzymy Jej sprawnej rehabilitacji oraz szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Kacperek –  bohaterem biegu charytatywnego

    Pierwszym, który tego sobotniego poranka wyruszył na trasę Narciarskiego Biegu Charytatywnego był niespełna trzyletni Kacperek. Ani mróz, ani wiatr, ani opady śniegu nie przeszkodziły maluchowi sprawnie pokonać dystans 300 metrów.  Na mecie, uśmiechnięty przybił z sędzią „żółwika”. Okolicznościowy medal z piernika w kształcie serduszka z napisem „Dla Milenki’ zawisł na jego piersi z którym dumnie pomaszerował w stronę szatni.

W tym biegu wszyscy byliśmy zwycięzcami.

     Tak, nie było przegranych. Każdy wygrał i każdy spisał się na medal. Wystartowaliśmy do biegu na dystansie 7 km. Do wyboru były dwa style; klasyczny i dowolny. Jak podaje organizator imprezy Stowarzyszenie Bieg Piastów wystartowało 125 osób w tym nasza 4 osobowa ekipa Team Sport -Fotopress – Katarzyna, Karol, Ela i Edek. Na pomoc w leczeniu nowotwora złośliwego wyściółczaka II stopnia i dalszą rehabilitację dwuletniej Milenki z Jeleniej Góry zebraliśmy ponad 21 tysięcy złotych.

Na konto Fundacji ISKIERKA możemy zawsze wysłać nasze wsparcie !!!

Fundacja Iskierka

Warszawa 00-544  ul. Wilcza 28/8

ING Bank Ślaski nr konta: 89 1050 0099 6781 1000 1000 1314

Dopisek:  „ darowizna Milena  Głogowska „

Galeria:


1 komentarz: