poniedziałek, 25 lutego 2019

Targi "Sport-Zima 2019" - Szczyrk

   Targi „Sport-Zima 2019”  były wydarzeniem z którego przeprowadziliśmy na naszych stronach  obszerną fotorelację do obejrzenia, której zapraszamy.

  Już po raz trzeci nasza Agencja Dziennikarska „Sport-Fotopress” uczestniczyła w spotkaniach biznesowych dla branży sportowej.. Do Szczyrku zjechało kilkudziesięciu  wystawców, którzy  w hotelu Orle Gniazdo zaprezentowali na swoich stoiskach ponad 80 renomowanych, światowych marek sportowych.
   Targom „Sport-Zima” jak co roku towarzyszą największe w Polsce testy narciarskie i snowboardowe. Na stoku Beskid Sport Arena odbywały się testy narciarskie następujących marek: Kneissl, K2, Leki, Cairn, Majesty, Nordicai Rossignol oraz testy snowboardowe: Capita, K2, Nitro, Ride, butów: Northwave oraz wiązań Union. Na drugim ze stoków w Szczyrku na „Szczyrk Mountain Resort” odbywały się niezależne testy takich firm jak Elan, K2, Rossignol i Volki. W sobotni wieczór  organizatorzy targów zaprosili wystawców, zaproszonych gości oraz dziennikarzy na góralską biesiadę na wolnym powietrzu. Niezwykle mroźny wieczór nikogo nie odstraszył. Spotkanie przy ognisku licznie przybyłym gościom umilała  i dodatkowo rozgrzewała  skoczna góralska muzyka miejscowej kapeli oraz grzane piwo i smakowite regionalne przekąski.

Galeria:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz