wtorek, 15 maja 2018

Sezon narciarski 2017-2018 za nami


      Dwa rajdy, 23 wycieczki i 520 kilometrów na narciarskich trasach. Tak w samych tylko liczbach wyglądał nasz klubowy, miniony sezon narciarski. Rozpoczęliśmy go już 18 listopada 2017 roku wycieczką na Paprska, a zakończyliśmy 7 kwietnia 2018 na Pradziadzie.
Podsumowanie sezonu narciarskiego 2017 - 2018
      Odbyliśmy dwa organizowane przez nasz klub „Team Sport-Fotopress” rajdy. Pierwszy z nich - dwudniowy „Szukamy śniegu-powitanie zimy” w Górach Bialskich i drugi - pięciodniowy „Szukamy śniegu-pożegnanie zimy” przeprowadzony w Karkonoszach. Zdobyliśmy kolejne Odznaki Turystyki Narciarskiej -  dwie popularne i dwie małe brązowe oraz małą srebrną. W dniu 26 maja w Krakowie podczas posiedzenia Krajowej Komisji Turystyki Narciarskiej  przyznano mi uprawnienia  Przodownika Turystyki Narciarskiej. W kwietniu zorganizowaliśmy wspólnie ze Stowarzyszeniem Bieg-Piastów akcję charytatywną do której dołączyła się grupa czternastu moich przyjaciół - narciarzy a, zebrane środki przeznaczyliśmy bliźniaczkom  Weronice i Wiktorii. Przeprowadziliśmy dwie obszerne fotorelacje z Mistrzostw Polski w narciarstwie biegowym z Jakuszyc. W marcu, w drugiej części tych mistrzostw obserwowaliśmy trzy ostatnie, pożegnalne występy Justyny Kowalczyk w walce o medale mistrzostw Polski.
Plany na kolejny sezon
   W nadchodzącym sezonie, w którym będziemy obchodzić setną rocznicę Odzyskania Niepodległości mamy w planach przeprowadzić podobną akcję charytatywną już w listopadzie. Będzie to   impreza narciarska w formie wycieczki inaugurującej kolejny sezon turystyki narciarskiej w naszym regionie.
Galeria:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz