niedziela, 18 listopada 2018

TEAM Sport-Fotopress


     Naszą pasją jest sport oraz turystyka. Lekkoatletyka, kolarstwo, narciarstwo biegowe oraz jazda na nartorolkach to dyscypliny sportowe, których uprawianie  sprawia nam wiele radości. Pozwala nam  prowadzić aktywny tryb życia a co najważniejsze stwarza okazją do systematycznego, całorocznego treningu oraz udziału w zawodach.
       Konkurencją, którą traktujemy priorytetowo jest narciarstwo biegowe. Mamy satysfakcję i powody do zadowolenia z osiągnięć Katarzyny, która czterokrotnie zdobywała złote medale Mistrzostw Polski Amatorów PZN. Stawała także na drugim i trzecim stopniu podium tych mistrzostw W sezonie 2009/10 wygrała klasyfikację generalną największego w Polsce cyklu zawodów narciarstwa biegowego – Salomon Nordic Sunday. W sezonie 2011/12 w klasyfikacji końcowej SNS zdobyła drugie miejsce. Łącznie w biegach zaliczanych do MPA PZN i SNS Katarzyna odniosła 13 zwycięstw, pięciokrotnie zajmowała drugie miejsce i jeden raz miejsce na najniższym stopniu podium.
  W całej historii dwóch największych imprez narciarskich w Polsce – Biegu Piastów organizowanego od 1976 roku i Biegu Gwarków, który po raz pierwszy odbył się w 1978 roku – czterokrotnie w klasyfikacji generalnej stawaliśmy na podium tych zawodów oraz wielokrotnie stawaliśmy na podium klasyfikacji branżowych prowadzonej w ramach tych imprez narciarskich. Na naszym koncie mamy również spore osiągniecia w Letnim Biegu Piastów w którym wielokrotnie zajmowaliśmy miejsca na podium zarówno w klasyfikacji generalnej jak i w klasyfikacjach wiekowych i branżowych. 
       Posiadamy uprawnienia instruktorskie i sędziowskie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Uczestniczymy w kursokonferencjach prowadzonych przez Polski Związek Narciarski. Wszystkim zainteresowanym służymy fachowym doradztwem i pomocą z zakresu prawidłowego doboru nart biegowych, ich konserwacji oraz smarowania.
     W styczniu 2013 roku w Wiśle zdobyliśmy tytuł Mistrza Polski Dziennikarzy w wieloboju zimowym w którym rywalizowali przedstawiciele mediów akredytowani na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Rok później zdobyliśmy brązowe medale tych mistrzostw tym razem w wieloboju letnim organizowanym w trakcie Letniej Grand Prix w skokach narciarskich.

Galeria:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz