sobota, 17 grudnia 2016

Szukamy śniegu - powitanie zimy - sezon I        Tegoroczny sezon zainaugurowaliśmy już 17 grudnia 2016 rajdem „ Szukamy śniegu – powitanie zimy”, który prowadził trasami biegowymi z Ramzovej na Paprska / 1022mnpm
Po raz pierwszy w tym sezonie narciarskim / 2016 – 2017 / wprowadziliśmy do naszego kalendarza biegów narciarskich te imprezę  o charakterze turystycznym. Niewątpliwie najcenniejszą jej zaletą  jest aktywny i długotrwały wypoczynek w przepięknej zimowej scenerii gór i lasów.
Już na stałe  w naszym kalendarzu pojawią się dwie cykliczne, otwarte dla wszystkich chętnych imprezy turystyczne na biegówkach. Pierwszą z nich „Szukamy śniegu  - przywitanie zimy” -  planujemy odbyć w grudniu 2017 roku. Drugą kończącą sezon narciarski „ Szukamy śniegu – pożegnanie zimy”  planujemy wstępnie na miesiąc marzec 2018 roku. Dokładne terminy tych imprez  oczywiście nie będą uzależnione od nas ale od warunków śniegowych do których niestety ale musimy się dostosować. Miejsca wycieczek będziemy zmieniać tak, aby poznawać jak najwięcej nowych tras biegowych, schronisk oraz szlaków turystycznych.
Galeria:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz